V košíku nie sú žiadne položky.

Natures Aid je popredný, moderný a inovatívny výrobca prírodných výživových doplnkov s viac ako 35 ročnou históriou. Už od samotného začiatku fungovania bolo a je filozofiou spoločnosti vyrábať vysoko kvalitné a účinné prírodné výživové doplnky a udržiavať tak optimálnu kondíciu a zdravie.

Výrobca kladie veľký dôraz na vysokú kvalitu a 100% prírodný pôvod už pri výbere a nákupe vstupných surovín a ingrediencii. Toto podlieha pravidelnej a prísnej kontrole. Biologická dostupnosť a vstrebateľnosť výživových doplnkov je takisto pravidelne kontrolovaná biochemickými expertmi spoločnosti Natures Aid. Pri výrobe výživových doplnkov sa používajú výhradne štandardizované rastlinné extrakty, u ktorých je garancia čistoty, účinnosti a kvality. Obzvlášť oceňujeme, že suroviny ktoré sú používané pri výrobe nepochádzajú z geneticky upravovaných surovín, čo sa v praxi zvykne označovať ako NON-GMO a nie sú testované na zvieratách.

Pozornosť si určite zaslúži aj fakt, že naše produkty neobsahujú žiadne umelé príchute, farbivá, konzervačné látky, laktózu, kvasnice ani glutén. Je dobré, že minerály od spoločnosti Natures Aid sú v chelátovej forme, čo zabezpečuje najlepšiu možnú vstrebateľnosť a využiteľnosť. Nemusíte tak užívať veľké množstvo tabliet, lebo dennú dávku minerálov potrebných pre Vaše telo dostanete v 1 tablete. Považujeme to za vysoký komfort užívania dôležitý hlavne pre tých z Vás, ktorí užívate denne viac výživových doplnkov. Veľkou výhodou prípravkov od Natures Aid je aj to, že väčšinu z nich môžu úžívať aj vegetariáni a vegáni.

Výrobný proces našich produktov podlieha prísnym normám, ktorých plnenie je požadované od výrobcov liekov a výživových doplnkov. Toto sa odborne označuje ako tzv. správna výrobná prax alebo skratkou ako GMP.

Spoločnosť Natures Aid sa pravidelne zúčastňuje na medzinárodných výstavách a súťažiach. Vysoko kvalitné prírodné prípravky Natures Aid, nezostávajú bez povšimnutia ani u odbornej poroty. V širokom rade produktov tak nájdete mnoho prípravkov, ktoré porota ocenila prestížnymi oceneniami, ktoré sú cenené podobne ako soška zlatého Oscara v kinematografii.

História spoločnosti:

Špeciálne ocenenia

Natures Aid verí, že vývoj a výroba nových a inovatívnych výrobkov je kľúčom k úspechu práve preto, lebo súčasný životný štýl a vedecké napredovanie si to vyžadujú a umožňujú. Všetky nové produkty sú vyvíjané poprednými odborníkmi na výživu, ktorí pri vývoji využívajú najnovšie vedecké poznatky a špičkové prírodné suroviny. Takto máme možnosť prinášať Vám, naším zákazníkom, vysoko účinné produkty s vysokou biologickou dostupnosťou.

 

Natures Aid