V košíku nie sú žiadne položky.

Akcia
  • Roll over image to zoom in

Natures Aid Serrapeptáza Serrapeptase Serapeptaza 250 000 IU extra silná 80 tbl DOPREDAJ !

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

44,00 €

Dostupnosť: Vypredané

Rýchly prehľad

Natures Aid® SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu / 80tbl


1 tableta  obsahuje 100 mg Serrapeptázy 250.000iu


„Zázračný “ proteolytický enzým produkovaný priateľskou baktériou Serratia E15.  Má unikátnu schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Útočí len na mŕtve tkanivá: cysty, krvné zrazeniny (tromby), jazvovité tkanivo, arterosklerotické pláty upchávajúce cievy, hlieny a tekutina v mieste opuchu. Pomáha odstraňovať bolesť, opuch, chronický zápal ...                                                                                                                                                                80 dňová očistná kúra enzýmovej protizápalovej terapie pomáha odstraňovať bolesť, opuch a chronický zápal, minimalizuje tvorbu  jaziev po operáciách. Iba 1 tableta denne.

 

 

 

 

priadka morusova                          

 

 

 

Serrapeptáza môže zmierňiť zápal tromi spôsobmi:

  • Rozkladá nerozpustný proteínový produkt krvnej zrážanlivosti – fibrín.
  • Zrieďuje tekutinu tvorenú v mieste zápalu alebo zranenia. Umožňuje tým jej odvádzanie, čo urýchľuje proces obnovy tkanív.
  • Zamedzuje uvoľňovanie špecifického bolesť navodzujúceho amínu – bradykinínu.

 

Natures Aid® SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu / 80tbl

 

1 tableta  obsahuje 100 mg Serrapeptázy 250.000iu

„Zázračný “ proteolytický enzým produkovaný priateľskou baktériou Serratia E15.  Má unikátnu schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Útočí len na mŕtve tkanivá:

  • cysty
  • krvné zrazeniny (tromby)
  • jazvovité tkanivo
  • arterosklerotické pláty upchávajúce cievy
  •  hlieny a tekutina v mieste opuchu

Môže pomôcť odstraňovať bolesť, opuch, chronický zápal

 

viac informácií ...

 

Prečo si vybrať Natures Aid® SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu?

Tablety s obsahom 100 mg Serrapeptázy sú chránené pred nežiaducim rozpustením v žalúdku špeciálnym enterosolventným poťahom. Enzým Serrapeptase je veľmi citlivý na kyslé prostredie a v žalúdku by sa mohol ľahko znehodnotiť. Preto používame Entero-Coated® -patentovaný enterosolventný poťah, ktorý zabezpečí, aby sa tento citlivý proteolytický enzým dostal do črevného traktu predtým, ako sa tableta rozpustí.

Pôsobivé výsledky štúdií boli dokázané práve s použitím enterosolventných tabliet. Tablety, ktoré nie sú takto obalené, nemôžu enzým ochrániť pred deštrukciou v žalúdku.

Natures Aid® SUPER STRENGTH Serrapeptase 250.000iu – vysoko účinný proteolytický enzým je dobre tolerovaný
a nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Najlepšie výsledky dosiahnete užívaním 1 tablety 100 mg Serrapeptázy denne na prázdny žalúdok.

Čo je Serrapeptase 250.000iu?

Tento enzým je produktom priateľskej baktérie Serratia Peptidase prirodzene sa vyskytujúcej u priadky morušovej.
Jeho unikátnou vlastnosťou je schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Bol objavený v 70-tych rokoch a dnes sa získava procesom fermentácie tak, aby populácia priadky morušovej nebola ovplyvnená.

Ako účinkuje Serrapeptase 250.000iu?

Serrapeptase 250.000iu je proteolytický enzým, ktorý má schopnosť vstrebávať bielkoviny. Útočí len na mŕtve tkanivá, ako sú cysty, arterosklerotické pláty, krvné zrazeniny blokujúce cievy ( tromby), jazvovité tkanivo. Môže pomôcť odstraňovať hlien a tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

Serrapeptase 250.000iu pomáha odstraňovať bolesť v mieste zápalu. Je ideálna aj pri športových zraneniach a opuchoch, poúrazových a pooperačných stavoch.

Bolesť a zápal
Zápal je prirodzený proces, ktorý naše telo využíva ako obranu pri napadnutí mikroorganizmami. Problém však nastáva, ak sa zápalový proces stane nekontrolovateľným. Vedie to k veľkému množstvu zdravotných problémov. Vedci dlho márne hľadali substanciu, ktorá by liečila zápal a bolesť bez nežiaducich účinkov. Objavením enzýmu Serrapeptase sme sa k tomu výrazne priblížili.

 

viac informácií ...

Viac ako 23 klinických štúdií a tridsaťročné skúsenosti praktických lekárov v celej Európe a Ázii preukázali silné protizápalové účinky tohto proteolytického enzýmu, a to bez nepriaznivého účinku na hladinu prostagladínov.

 

 

Vyrába:  Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK

V režime správnej výrobnej praxe   a podľa najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov

              

 

davkovanie

 Dávkovanie:  užívajte 1 tabletu denne pol hodinu pred jedlom (ideálne ráno nalačno). Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

 viac informácií ...

Alergény: tento produkt neobsahuje žiadne príchute, farbivá, konzervačné látky, laktózu, kvasnice ani glutén

 

Napíšte vlastnú recenziu