V košíku nie sú žiadne položky.

  • Serapeptáza (Serrapeptase) Natures Aid® 250.000iu - extra silná + Omega3 - Výhodný nákup Roll over image to zoom in

Natures Aid Serrapeptáza Serrapeptase Serapeptaza extra silná plus Omega3

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Bez DPH: 33,75 € S DPH: 40,50 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Výhodný nákup

Výhodný nákup

 

Pomoc pre zdravé srdce a cievny systém (tepny, žily, vlásočnice)

Srdce za minútu prečerpá asi 5 l krvi. Množstvo krvi sa môže podľa potrieb organizmu značne zvýšiť, závisí to od činnosti. Tlak krvi na steny spôsobuje ich pružné napätie, čo nazývame tlakom krvi.

Najčastejšou zmenou, ktorá postihuje tepny, je artérioskleróza. Pri artérioskleróze stena tepien hrubne, pretože sa do nej ukladajú najmä látky tukového (ale aj anorganického) charakteru. Tepny sa tým zužujú a strácajú pružnosť. Zúžením tepny klesá prietok krvi postihnutou oblasťou a znižuje sa tak aj zásobenie kyslíkom a živinami, zvyšuje sa krvný tlak.

Srdce sa snaží zvýšením krvného tlaku eliminovať znížený prietok, pričom musí vyvinúť zvýšené úsilie, čím sa vyčerpáva. Neliečením tohto stavu vznikajú vážne poruchy zdravia, v neposlednom rade aj to najhoršie. U dospelých osôb je úmrtnosť na choroby srdca a ciev vyššia ako na rakovinu, úrazy a infekčné choroby spolu.

Serrapeptase svojím účinkom pomáha čistiť cievny systém od zanášania.

Omega 3 mastné kyseliny sú pre organizmus dôležité mastné kyseliny nachádzajúce sa v rybách, sú známe svojim spomaľujúcim účinkom na starnutie ľudského mozgu. DHA (kyselina dokosahexaenová) je esenciálna mastná kyselina zo skupiny omega-3 mastných kyselín, ktorá sa prirodzene vyskytuje v rybom oleji a v niektorých riasach. Esenciálna sa jej hovorí preto, že sa jedná o látku nevyhnutnú pre náš organizmus. Ten si ju však nedokáže vytvoriť sám a jediným zdrojom tejto kyseliny je potrava. Svojmu telu ju potrebujeme dodať prostredníctvom stravy alebo výživových doplnkov.

Organizmus ich potom spracováva na zložky podobné hormónom, prostaglandíny, ktoré ochraňujú pred ochoreniami srdca, mozgovými príhodami, vysokým krvným tlakom, artériosklerotickými ochoreniami, krvnými zrazeninami a cukrovkou.

V rubrike „výhodný nákup „ sme pripravili vhodnú kombináciu prípravkov ako pomoc pre zdravé srdce a cievny systém, kde k vybraným produktom Serrapeptase pribaľujeme aj prípravok Omega 3 .

 

.

 

Napíšte vlastnú recenziu