V košíku nie sú žiadne položky.

PREČO SI VYBRAŤ PRÁVE NAŠE PRODUKTY ?

Kupujte kvalitné výrobky, nie lacné a takmer bezcenné výrobky !

Dnešné e-shopy ponúkajú nepreberné množstvo potravinových doplnkov, v ktorých sa kupujúci s ťažkosťou orientuje a nevie si vybrať vhodný a potrebný výrobok. Obyčajne sa pri výbere orientuje výškou ceny, už menej odporúčanou dennou dávkou a ešte menej prepočtom odporúčanej dávky na 1 kapsulu. Objavte, prečo sú naše výrobky tak účinné a patria k extratriede doplnkov výživy na svete.

Vážte si vami vydané finančné prostriedky, vážte si sami seba a svojich blízkych. Váš život a život vašich blízkych určite stojí za to. Správnou a pestrou životosprávou, doplnenou našimi výrobkami objavíte a spozorujete na sebe postupne zmenu k zdravšiemu a kvalitnejšiemu spôsobu života. Váš život bude plnší  o energiu, oživenie, obohatenie, povzbudenie, nadšenie a pôžitok  Veď naše telo a život je ako zrkadlo - len to čo mu dáme, to nám vráti.Toto je princíp, ktorý treba vložiť do všetkého v živote. Život a telo nám vracia to, čo dáme my jemu.

Náš život – to je zrkadlo nás samotných.Naším zámerom je úcta ku kupujúcemu a nie predaj za každú cenu. Náš predaj nie je založený na nedokázaných reklamných trikoch a klamlivých údajoch. Náš e-shop obsahuje len najúčinnejšie a najkvalitnejšie výrobky s najvyšším štandardom GMP ( Správna výrobná prax, prísne postupy kontroly kvality počas každého kroku vo výrobnom procese).  Spracovanie je veľmi šetrné, tak aby sa zachovali všetky dôležité vitamíny, chlátované minerály a enzýmy, je zachovaný účinný program bezpečnosti pri spracovaní surovín. Výrobná technológia  bez spracovania teplom, bez rozpúšťadiel, chráni účinok živín a znižuje uhlový odtlačok.Naše produkty sú navrhované tak, aby odzrkadlovali najnovšie vedecké poznatky vo výžive pre udržiavanie dobrého zdravia počas celého života a zabraňovali vzniku chorôb. Iba seriózny vedecký výskum založený na štúdiach ľudí, nie iba zvierat alebo v skúmavkách, je použitý pri vytváraní najvhodnejších receptúr.Iba suroviny prvotnej kvality, ktoré plne spĺňajú farmaceutické štandardy pre čírosť a účinok, sú použité vo výrobkoch. Pri výrobe sa využívajú len prírodné, kvalitné a certifikované suroviny, ktoré sa pestujú na nehnojených a chemicky neošetrovaných poliach. Naše výrobky sú balené v kvalitných PETE (bez Bisphenol-A) nádobách, aby citlivé zložky boli chránené pred svetlom, vzduchom, vlhkosťou a reakciou s nádobou.Vyhlásenia výrobcu všetkých produktov sú založené na informáciach zverejňovaných a posudzovaných v najrenomovanejších vedeckých žurnáloch, nie na nedokázaných reklamných trikoch.Náš zámer je bez ústupku priniesť kupujúcemu najkvalitnejší výživový doplnok k strave na svete, bez klamlivej reklamy a nedokázaných reklamných trikoch.Ak sa už rozhodnete pre výživový doplnok, tak kupujte KVALITU, kupujte DOKONALOSŤ, kupujte EXTRA triedu. 

NECH ROZHODUJE KVALITA ...