V košíku nie sú žiadne položky.

 

O NÁS      

   Motto: „So zdravým telom budete môcť veľa urobiť, s chorým neviem čo budete môcť urobiť.“  (Ignác z Loyoly)

 

         S uvedeným citátom môžeme polemizovať, každopádne však s chorým telom je každá činnosť ťažšia a náročnejšia. Preto základným princípom vzniku e-shopu provitamim.sk bola pomoc v orientácii pri výbere výživových doplnkov a snaha, ponúknuť to najlepšie, čo sa vyrába v tejto oblasti na svete, bez nadnesenej snahy a zavádzania  kupujúceho spotrebiteľa. Ponúknuť kupujúcemu obchod, ktorý vás nesklame v žiadnom ohľade. Na trhu sme od roku 2011 a disponujeme širokou škálou spokojných zákazníkov.                                                                                                   

           Najlepším podnetom boli osobne overené účinky uvádzaných výrobkov na našom vlastnom tele. Sami sme dlhodobými konzumujúcimi predávaných produktov. Pretože sme celý život aktívne športovali a športujeme stále aj vo vyššom veku, začali sme pociťovať na vlastnom tele predĺženú dobu regenerácie po športovom výkone. Napriek vyváženej a pestrej strave sme si uvedomili, že telo nedokáže prijať z tejto stravy všetky potrebné živiny a v správnom pomere pre udržanie dobrého zdravia a výkonnosti. Preto sme sa rozhodli sami telu pomôcť odporučenými výrobkami a vyskúšať ich skutočný účinok. Mali sme to šťastie, že máme osobný a priateľský kontakt na dodávateľa týchto výrokov, ktorý je lekárom – chirurgom. Sám je konzumentom týchto výživových doplnkov. Vznikla tak spolupráca, ktorej výsledkom je dlhodobá osobná skúsenosť a erudovanosť nášho tímu. Vznikol e-shop, ktorý vám ponúka len tie najkvalitnejšie a výhradne certifikované výrobky. Výrobky vyvinuté na základe najnovších vedeckých poznatkoch s využitím len prírodných surovín, prísnom a kontrolovanom spôsobe spracovania v konečný produkt. Ponúkané produkty sú určené všetkým, ktorí majú záujem urobiť niečo pre svoje zdravie.                                                                                                     

     Dnes vieme, že keď chceme aby naše telo mohlo dlho a dobre slúžiť a pomaly starnúť,  potrebuje pravidelne dostávať asi 50 látok. Keď nemáme týchto látok dostatok, alebo len jednej z nich je menej, prejavuje sa to určitou poruchou organizmu. Úplný nedostatok sa prejavuje vážnymi poruchami zdravia, ktoré môžu skončiť tým najhorším spôsobom. Toto všetko je dokázané.

          Ďalšia dôležitá otázka je, v akej forme majú byť, aby ich naše telo prijalo ? Nemali by  to byť neživé, mŕtve (anorganické látky). Minerály v tejto forme sa zle vstrebávajú. Tie vedia prijať  rastliny. My potrebujeme organické látky, na tie je naše telo pripravené.  Preto všetky výživné látky by mali byť organického – rastlinného pôvodu.

      Toto sú naše dôvody,  prečo Vám prinášame tento internetový obchod. Našou prioritou je vaša maximálna spokojnosť. Úcta ku kupujúcemu. Ponuka kvality a serióznosti. „Zdravie je najdôležitejšou kvalitou tela.“ (Aristoteles)  „Peniaze vydané na zdravie, nie sú nikdy vyhodené.“ (J.Webster)