V košíku nie sú žiadne položky.

 • Serapeptáza Natures Aid 80.000iu 90+30 zadarmo tablets Roll over image to zoom in

Natures Aid Serrapeptáza Serrapeptase Serapeptaza 80.000 iu 90 plus 30 tbl zadarmo !

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Bez DPH: 24,92 € S DPH: 29,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Natures Aid Serrapeptáza 80.000iu  120tbl


 


Natures Aid® Serrapeptase 80.000iu / 90 + 30 zadarmo = 120 tbl - vysoko účinná 


1 tableta  obsahuje  80.000iu (medzinárodných jednotiek) Serrapeptázy


„Zázračný “ proteolytický enzým produkovaný priateľskou baktériou Serratia E15.  Má unikátnu schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Útočí len na mŕtve tkanivá: • cysty

 • krvné zrazeniny (tromby)

 • jazvovité tkanivo

 • arterosklerotické pláty upchávajúce cievy

 •  hlieny a tekutina v mieste opuchu


Pomáha odstraňovať bolesť, opuch, chronický zápal


 

Natures Aid® Serrapeptase 80.000iu / 90 + 30 zadarmo = 120 tbl - vysoko účinná 

 

 

1 tableta  obsahuje  80.000iu (medzinárodných jednotiek) Serrapeptázy

„Zázračný “ proteolytický enzým produkovaný priateľskou baktériou Serratia E15.  Má unikátnu schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Útočí len na mŕtve tkanivá:

 • cysty
 • krvné zrazeniny (tromby)
 • jazvovité tkanivo
 • arterosklerotické pláty upchávajúce cievy
 • hlieny a tekutina v mieste opuchu

Môže pomôcť odstraňovať bolesť, opuch, chronický zápal

 

viac informácií ...

 

Prečo si vybrať Natures Aid® vysoko účinnú Serrapeptázu  80.000iu?

Tablety sú chránené pred nežiaducim rozpustením v žalúdku špeciálnym enterosolventným poťahom. Enzým Serrapeptase je veľmi citlivý na kyslé prostredie a v žalúdku by sa mohol ľahko znehodnotiť. Preto používame Entero-Coated® -patentovaný enterosolventný poťah, ktorý zabezpečí, aby sa tento citlivý proteolytický enzým dostal do črevného traktu predtým, ako sa tableta rozpustí.

Pôsobivé výsledky štúdií boli dokázané práve s použitím enterosolventných tabliet. Tablety, ktoré nie sú takto obalené, nemôžu enzým ochrániť pred deštrukciou v žalúdku.

Natures Aid® Serrapeptase 80.000iu – účinný proteolytický enzým je dobre tolerovaný
a nemá žiadne známe vedľajšie účinky. Najlepšie výsledky dosiahnete užívaním 1 až 3 tablety Serrapeptázy denne na prázdny žalúdok.

Čo je Serrapeptase 80.000iu?

Tento enzým je produktom priateľskej baktérie Serratia Peptidase prirodzene sa vyskytujúcej u priadky morušovej.
Jeho unikátnou vlastnosťou je schopnosť vyhľadávať a rozkladať odumreté tkanivá bez toho, aby akokoľvek poškodil tkanivá živé. Bol objavený v 70-tych rokoch a dnes sa získava procesom fermentácie tak, aby populácia priadky morušovej nebola ovplyvnená.

Ako účinkuje Serrapeptase 80.000iu?

Serrapeptase 80.000iu je proteolytický enzým, ktorý má schopnosť vstrebávať bielkoviny. Útočí len na mŕtve tkanivá, ako sú cysty, arterosklerotické pláty, krvné zrazeniny blokujúce cievy ( tromby), jazvovité tkanivo. Môže pomôcť odstraňovať hlien a tekutinu hromadiacu sa v mieste opuchu.

Serrapeptase 80.000iu môže pomôcť odstraňovať odstraňovať bolesť v mieste zápalu. Je ideálna aj pri športových zraneniach a opuchoch, poúrazových a pooperačných stavoch.

Bolesť a zápal
Zápal je prirodzený proces, ktorý naše telo využíva ako obranu pri napadnutí mikroorganizmami. Problém však nastáva, ak sa zápalový proces stane nekontrolovateľným. Vedie to k veľkému množstvu zdravotných problémov. Vedci dlho márne hľadali substanciu, ktorá by liečila zápal a bolesť bez nežiaducich účinkov. Objavením enzýmu Serrapeptase sme sa k tomu výrazne priblížili.

viac informácií ...

 

Viac ako 23 klinických štúdií a tridsaťročné skúsenosti praktických lekárov v celej Európe a Ázii preukázali silné protizápalové účinky tohto proteolytického enzýmu, a to bez nepriaznivého účinku na hladinu prostagladínov.

 

Vyrába:  Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK

V režime správnej výrobnej praxe   a podľa najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov              

 

 

davkovanie

 Dávkovanie:  užívajte  1 - 3  tablety denne pol hodinu pred jedlom (ideálne ráno nalačno). Neprekračujte odporúčané dávkovanie.

 

viac informácií ...

 

Alergény: tento produkt neobsahuje žiadne príchute, farbivá, konzervačné látky, laktózu, kvasnice ani glutén

 

suitable for vegetarians free from GM free from artificial colours free from artificial flavours free from corn free from dairy free from gluten free from lactose free from nuts free from salt free from soya free from starch free from sugar free from wheat

Napíšte vlastnú recenziu