V košíku nie sú žiadne položky.

Akcia
  • Kompava - Yucca Shidigera Roll over image to zoom in

Kompava Yucca Shidigera 120 kps 450 mg detoxikačný a antioxidačný účinok exp 12/19

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Bežná cena: 11,63 €

Akčná cena : Bez DPH: 5,00 € S DPH: 6,00 €

Dostupnosť: Vypredané

Rýchly prehľad

Primárnou vlastnosťou výživového doplnku Yucca shidigera je detoxikačné pôsobenie na celý organizmus.

 

 

Primárnou vlastnosťou výživového doplnku Yucca shidigera je detoxikačné pôsobenie na celý organizmus.

Hlavnými účinnými látkami výživového doplnku Yucca Shidigera sú vo vode rozpustné steránové a vo vode nerozpustné terpénové saponíny, ktorých koncentrácia v tejto rastline je až 30%. Ich pôsobenie v organizme je fyzikálne. Saponíny spôsobujú zníženie povrchového napätia buniek tkanív na všetkých plochách v organizme a postupné, pomalé vylučovanie emulgovaných častíc (skvapalnených usadenín) z organizmu. Yucca týmto spôsobom napomáha detoxikácii organizmu.

 

 Yucca Shidigera - účinky na organizmus:   detoxikácia organizmu

 

 

Doporučené dávkovanie:

1. týždeň: 1 kapsulu ráno na lačno a 1 večer 2 hodiny po večeri. 

2. týždeň: po 2 kapsuly ráno i večer, ďalšie týždne po 3 kapsule ráno a večer

 

Použitie:

Počas kúry je nutné dodržiavať zvýšený pitný režim, min. 1,5 l tekutín denne. Vhodná je diéta so zvýšeným množstvom vlákniny a zásaditých látok. Taktiež je vhodné počas užívania podporovať tvorbu mikroflóry užívaním probiotík a zvýšiť príjem vitamínov a minerálov.

 

Yucca Shidigera - zloženie 1 kapsuly:

Yucca Shidigera (450 mg), želatínová kapsula, farbivo oxid titaničitý

 

Upozornenie:

Prípravok nesmie byť užívaný ľuďmi s voperovaným kovovým kĺbom a ľuďmi, ktorí majú transplantovaný celý orgán. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť. Výrobok nepoužívať ako náhradu rozmanitej stravy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v dobre uzavretom obale pri teplote od 10°C do 25°C, chráňte pred priamym slnečným svetlom. Výrobok nie je vhodný pre deti do 15 rokov, pre tehotné a dojčiace ženy. Výrobok je vhodný pre diabetikov a celiatikov.

 

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6741/2010/Ht

Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu, ani geneticky modifikované suroviny.

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách. 

 

 

Napíšte vlastnú recenziu