V košíku nie sú žiadne položky.

  • Roll over image to zoom in

Kompava Serrapeptase Plus Serrapeptáza Serapeptaza 250 000 SPU 90 DRcaps plus AcidoFit Výhodný balíček 2 plus 1 DOPREDAJ

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

100,00 €

Dostupnosť: Vypredané

Rýchly prehľad

2X  KOMPAVA Serrapeptase (Serapeptáza) Plus - 250000 SPU / 90DRcapsTM + 1X AcidoFit


- Výhodný nákup

 

 

2X  KOMPAVA Serrapeptase (Serapeptáza) Plus - 250000 SPU / 90DRcapsTM + 1X AcidoFit

- Výhodný nákup

 

2X  Serrapeptaza - pomoc pre zdravé srdce a cievny systém (tepny, žily, vlásočnice)

Srdce za minútu prečerpá asi 5 l krvi. Množstvo krvi sa môže podľa potrieb organizmu značne zvýšiť, závisí to od činnosti. Tlak krvi na steny spôsobuje ich pružné napätie, čo nazývame tlakom krvi.

Najčastejšou zmenou, ktorá postihuje tepny, je artérioskleróza. Pri artérioskleróze stena tepien hrubne, pretože sa do nej ukladajú najmä látky tukového (ale aj anorganického) charakteru. Tepny sa tým zužujú a strácajú pružnosť. Zúžením tepny klesá prietok krvi postihnutou oblasťou a znižuje sa tak aj zásobenie kyslíkom a živinami, zvyšuje sa krvný tlak.

Srdce sa snaží zvýšením krvného tlaku eliminovať znížený prietok, pričom musí vyvinúť zvýšené úsilie, čím sa vyčerpáva. Neliečením tohto stavu vznikajú vážne poruchy zdravia, v neposlednom rade aj to najhoršie. U dospelých osôb je úmrtnosť na choroby srdca a ciev vyššia ako na rakovinu, úrazy a infekčné choroby spolu.

Serrapeptase svojím účinkom pomáha čistiť cievny systém od zanášania.

 

1X  Minerálny nápoj KOMPAVA AcidoFit na odkyslenie organizmu                                                   

AcidoFit je zložený z vitamínov skupiny B a vitamín C, ktoré prispievajú k správnej funkcii nervového a imunitného systému, obsahujú zároveň špeciálnu zmes minerálov ako je sodík, fosfor, prírodné extrakty Aloe Vera, alfalfa a zeleného čaju, ktorých zdroj je obmedzený len na príjem z potravín v obmedzenom množstve a ich úbytok po športovom alebo inom náročnom výkone je potrebné doplniť. Pre športovcov a vyznávačov vysokohorskej turistiky je potrebné doplnenie vápnika, horčíka a draslíka k správnemu fungovaniu svalstva.

 

.

Napíšte vlastnú recenziu