V košíku nie sú žiadne položky.

  • Roll over image to zoom in

KOMPAVA Serrapeptase Plus Serrapeptáza Serapeptaza 250 000 SPU 90 DRcaps plus Omega 3 Výhodný balíček 2 plus 1 DOPREDAJ !

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

96,90 €

Dostupnosť: Vypredané

Rýchly prehľad

2X - Kompava Serrapeptase Plus 250 000 SPU - 90 kps + zadarmo  1X - Kompava Omega 3 / 1000mg - 30 kps


Výhodné balenie - Balenie : 2x  Serapeptase 250 000 SPU / 110mg / 90 DRcapsTM 1x  Omega 3 - 1000mg / 30 kps   • 250 000 SPU v 1 acido-rezistentnej kapsuly

  • Acidorezistentné kapsule DRcapsTM, ktoré sa rozpúšťajú až v tenkom čreve

  • INULÍN, ktorý pôsobí v tenkom čreve ako prebiotikum (potrava) pre dobré baktérie. Tie vytvárajú vitamíny skupiny B, ktoré zlepšujú vstrebávanie enzýmu a maximálne využitie organizmom.

 
 
 

Kompava Serrapeptase Plus 250 000 SPU - 90 kps + zadarmo Omega 3 / 1000mg - 30 kps

Balenie : 2x  Serapeptase 250 000 SPU / 110mg / 90 DRcapsTM  

                1x Omega 3 - 1000mg / 30 kps

 

 

Chronický zápal, ktorý pretrváva v tele dlho a nevenujeme mu pozornosť,  pretože veľa krát o ňom ani nevieme, postupne poškodzuje bunky, tkanivá a spôsobuje ochorenia ako: cukrovka, bolesti chrbta, obezita, alergie, astma, autoimunitné ochorenia, reumatoidná artritída, migréna, Alzheimerova choroba, ateroskleróza, depresie, urýchlené starnutie ba dokonca až rakovinu.

 

 

SERRAPEPTASE PLUS 250 000 SPU: 

  • 250 000 SPU v 1 acido-rezistentnej kapsuly
  • Acidorezistentné kapsule DRcapsTM, ktoré sa rozpúšťajú až v tenkom čreve
  • INULÍN, ktorý pôsobí v tenkom čreve ako prebiotikum (potrava) pre dobré baktérie. Tie vytvárajú vitamíny skupiny B, ktoré zlepšujú vstrebávanie enzýmu a maximálne využitie organizmom

 

Zloženie: 

Inulín, serapeptáza, stearan horečnatý, acido-rezistentná kapsula DRcapsTM (hypromelóza, gellanová guma)

 

Nutričné hodnoty 

100 g

Obsah v 1 kps/ 355 mg

 

*RVH %

Energetická hodnota

1631 kJ

384,5 kcal 

5,79 kJ

1,364 kcal

0,13

 

Bielkoviny 

11,46 g

0,04 g

0,16

Sacharidy

80,22 g

0,28 g

0,21

Tuky

1,97 g

0,006 g

0,1

       

Účinná látka:

     

Serapeptáza

 

110 mg

**

 

 *RVH % -  Referenčná výživová hodnota. Referenčný príjem priemerného dospelého (8400 kJ/2000 kcal).**RVH – nie je stanovené

 

 

Odporúčané dávkovanie: 1 kapsula ráno a večer na lačno, ½ hod pred jedlom alebo 2 hodiny po jedle. 

 

Použitie: Kapsuly zapiť dostatočným množstvom vody. Nesprávne užívanie výživového doplnku znižuje jeho vstrebávanie a tým i účinok. 

 

Upozornenie:

Výrobok neobsahuje alergény ani konzervačné látky.

Nie je vhodný pre osoby mladšie ako 14 rokov, tehotné a dojčiace ženy. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, pri teplote od 10°C do 25°C. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu! Nepoužívajte ako náhradu rozmanitej  stravy. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presiahnuť.

 

Srdce za minútu prečerpá asi 5 l krvi. Množstvo krvi sa môže podľa potrieb organizmu značne zvýšiť, závisí to od činnosti. Tlak krvi na steny spôsobuje ich pružné napätie, čo nazývame tlakom krvi.

Najčastejšou zmenou, ktorá postihuje tepny, je artérioskleróza. Pri artérioskleróze stena tepien hrubne, pretože sa do nej ukladajú najmä látky tukového (ale aj anorganického) charakteru. Tepny sa tým zužujú a strácajú pružnosť. Zúžením tepny klesá prietok krvi postihnutou oblasťou a znižuje sa tak aj zásobenie kyslíkom a živinami, zvyšuje sa krvný tlak.

Srdce sa snaží zvýšením krvného tlaku eliminovať znížený prietok, pričom musí vyvinúť zvýšené úsilie, čím sa vyčerpáva. Neliečením tohto stavu vznikajú vážne poruchy zdravia, v neposlednom rade aj to najhoršie. U dospelých osôb je úmrtnosť na choroby srdca a ciev vyššia ako na rakovinu, úrazy a infekčné choroby spolu.

 

Omega 3 mastné kyseliny sú pre organizmus dôležité mastné kyseliny nachádzajúce sa v rybách, sú známe svojim spomaľujúcim účinkom na starnutie ľudského mozgu. DHA (kyselina dokosahexaenová) je esenciálna mastná kyselina zo skupiny omega-3 mastných kyselín, ktorá sa prirodzene vyskytuje v rybom oleji a v niektorých riasach. Esenciálna sa jej hovorí preto, že sa jedná o látku nevyhnutnú pre náš organizmus. Ten si ju však nedokáže vytvoriť sám a jediným zdrojom tejto kyseliny je potrava. Svojmu telu ju potrebujeme dodať prostredníctvom stravy alebo výživových doplnkov.

Organizmus ich potom spracováva na zložky podobné hormónom, prostaglandíny, ktoré ochraňujú pred ochoreniami srdca, mozgovými príhodami, vysokým krvným tlakom, artériosklerotickými ochoreniami, krvnými zrazeninami a cukrovkou.

V rubrike „výhodný nákup „ sme pripravili vhodnú kombináciu prípravkov ako pomoc pre zdravé srdce a cievny systém, kde k vybraným produktom pribaľujeme aj prípravok Omega 3 .

Napíšte vlastnú recenziu