V košíku nie sú žiadne položky.

Akcia
  • BioEnzyme Complex - Kompava Roll over image to zoom in

Kompava BioEnzyme Complex (anti-vredovy faktor) /60 kps exp 10 / 20

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Bežná cena: 13,20 €

Akčná cena : 10,00 €

Dostupnosť: Vypredané

Rýchly prehľad

Výživový doplnok obsahuje zmes zloženú z tráviacich enzýmov; Lactobacillus sporogenes a rastlinných olejov, ktoré pomáhajú k normálnej činnosti tráviacej sústavy a čriev. Rastlinné zloženie je aktívne pri rôznych hodnotách pH.

BIOEnzyme COMPLEX

(anti-vredovy faktor)

Balenie: 500 mg/60 kps

 

BIOEnzyme COMPLEX je výživový doplnok s obsahom rôznych tráviacich enzýmov: digezym (komplex rastlinných enzýmov); papain, bromelain; pankreatín; alfa galaktozidáza, celuláza, lipáza, laktáza; zázvorového prášku, pepermintového, spearmintového, aiowanového a feniklového oleja a L. Sporogenes.

Základom zdravia je dostatok tráviacich enzýmov. Sú to biologické katalyzátory, ktoré sú nutné pre efektívne trávenie a využívanie potravy a látok, ktoré sú v nej obsiahnuté. Napríklad proteolytické enzýmy štiepia bielkoviny na jednoduchšie látky, aminokyseliny. Úlohou enzýmu alfa galaktozidáza je štiepiť alfa 1-6 väzby, ktoré sa nachádzajú napr.  v strukovinách, sójových produktoch, kapuste... Enzým laktáza, je zasa nevyhnutný pre trávenie mliečneho cukru laktózy. Lipáza zasa štiepi tuky na mastné kyseliny a glycerol...

Rastlinné oleje pepermintový a feniklový, ktoré sú súčasťou výživového doplnku Bio Enzyme Complex,  pôsobia na normálnu činnosť tráviacej sústavy a čriev.

 

 

Odporúčané dávkovanie:

  • dospelí v dávke 2 kapsuly pred jedlom alebo s jedlom. Kapsuly je potrebné zapiť dostatočným množstvom tekutín.

 

 

Zoznam zdravotných tvrdení, ktoré možno uvádzať na potravinách podľa nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (ES) č. 1924/2006 z 20. decembra 2006 o výživových a zdravotných tvrdeniach o potravinách

 

BioEnzyme Complex - zloženie:

Enzýmy (papain, digezym (komplex rastlinných enzýmov), alfa galaktozidáza, pankreatín,  bromelain, celuláza, lipáza, laktáza), zázvorový prášok, pepermintový, spearmintový, aiowanový a feniklový olej, Laktobacillus  sporogenes, želatína, sulfát vápenatý, stearan horečnatý, silica, betain hydrochlorid, kyselina glutámová hydrochlorid.

 

Nutričné informácie2 kapsule
Zmes rastlinných enzýmov 50mg
Zmes proteolytických enzýmov  
alfa galaktozidáza 50 mg
Pankreatín 25 mg
Papain 75 mg
Bromelaín 2000 GDU 15 mg
Lipáza 10 mg
Celuláza 10 mg
Laktáza 500 FCC/4 mg
Zázvorový prášok 25 mg
Pepermintový olej 10 mg
Spearmintový olej 10 mg
Feniklový olej 10 mg
Aiowanový olej 10 mg
L.Sporogenes 100 mil. cfu/ 10 mg

 

Upozornenie:

Výrobok neobsahuje alergény. Ustanovená odporúčaná denná dávka sa nesmie presianuť. Nevhodné pre deti do 14 rokov. Tehotné a dojčiace ženy a osoby v lekárskej starostlivosti by mali užívanie prípravku konzultovať s lekárom. Skladujte mimo dosahu malých detí, v suchom prostredí, v dobre uzavretej dóze, pri teplote od 10°C do 25°C.  Výživový doplnok sa nesmie používať ako náhrada rozmanitej stravy. Nevystavujte priamemu slnečnému svetlu.

 

Rozhodnutie ÚVZSR OHVBPKV/6727/2006/Ht

No doping – výrobok neobsahuje žiadnu látku zo Zoznamu zakázaných látok Svetového Antidopingového kódexu. Výrobok neobsahuje konzervačné látky, syntetické farbivá, ani geneticky modifikované suroviny.

 

Výrobca:

KOMPAVA spol. s r. o.
Piešťanská 1202/44
Nové Mesto nad Váhom
Trenčiansky
Slovenská republika

Napíšte vlastnú recenziu