V košíku nie sú žiadne položky.

Akcia
  • Indikačné papieriky - Kompava - Dvojitá kontrola pH moču Roll over image to zoom in

Kompava Indikačné papieriky dvojitá kontrola pH moču 100 ks exp 3 / 20

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Bežná cena: 5,80 €

Akčná cena : Bez DPH: 2,33 € S DPH: 2,80 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Dvojitá kontrola pH moču - 


1 - Indikačný papierik vložte do prúdu moču na 2 sekundy


2 - Papierik priložte k farebnej škále stupnice do 40 sekúnd kým moč neuschne a porovnajte svoje pH

Indikačné papieriky slúžia na meranie pH moču, z ktorých zistíte skutočný stav zakyslenia Vášho organizmu. Pôsobením rôznych vonkajších a vnútorných vplyvov sa pH organizmu neustále mení. Ak sa vaše pH pravidelne dostáva zo zásaditého prostredia do kyslého ide o acidózu - poruchu ideálnej rovnováhy kyselín a zásad

Nové indikátorové papieriky, ktoré sú šetrné k životnému prostrediu, sú vyrobené unikátnym spôsobom, kde výsledná zmena farby je výraznejšia, zreteľnejšia a trvácnejšia, kým papierik neuschne. 

 

Každý papierik je dostatočne dlhý. Indikátorové plochy sú umiestnené až na spodnom okraji a užívateľ je tak chránený pred postriekaním testovanou kvapalinou. Pre zvýšenie presnosti pri odčítavaní hodnôt pH sú papieriky vybavené dvomi indikátorovými plochami. To umožňuje ľahké a rýchle stanovenie hladiny pH testovanej kvapaliny. Balenie ďalej obsahuje dvojradovú porovnávaciu farebnú stupnicu s jasne odlíšiteľnými kombináciami pre dané hodnoty pH. V konečnom výsledku tieto papieriky poskytujú indikáciu pH testovanej kvapaliny rýchlo, presne a efektívne z hľadiska nákladov. 

Návod na použitie:

Indikačný papierik vložte do prúdu moču na 2 sekundy, otraste od zvyšku tekutiny, meranie odporúčame prevádzkovať ráno na lačno. Papierik priložte k farebnej škále stupnice do 40 sekúnd kým moč neuschne a porovnajte svoje pH. Skladovať v originálnom obale, v suchu, nevystavovať slnečnému žiareniu, vplyvu kyselín alebo alkalických plynov a výparov.

 

 

 

Napíšte vlastnú recenziu