V košíku nie sú žiadne položky.

  • Essentials Roll over image to zoom in

Enerex Essentials 90 soft tbl - vitamíny a minerály

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

24,00 €

Dostupnosť: Vypredané

Rýchly prehľad

Prípravok, ktorý dodáva organizmu antioxidačnú podporu, obohatenú o prírodné enzýmy, vitamíny, aminokyseliny, esenciálne mastné kyseliny a ďalšie výživné látky.

 

Enerex ESSENTIALS

Výživový doplnok  - multivitamín

Balenie: 180 soft tablets

 

Kombinácia vitamínov, minerálov a tráviacich enzýmov. Vitamíny v produkte Enerex ESSENTIALS sú vyvážené v správnom pomere, minerály sú  chelátované pre maximálnu absorpciu v ľudskom tele  a tráviace enzýmy a potraviny na zelenej báze poskytujú živiny a antioxidanty. Kompletné zloženie potrebných látok  v ľahko stráviteľnej a vstrebateľnej tablete.

Každodenná podpora

Telo má často nedostatok energie a sily, multitivitamíny sú jednoduchý spôsob, ako podporiť naše telo a poskytnúť mu základné živiny, ktoré potrebuje. Na základe 15 ročnej štúdie SONA - Suggested Optimal Nutrient Allowance, kde boli zistené a navrhnuté optimálne dávky a pomer, poskytuje vhodnú hladinu živín, pre zdravší život a ako prevencia  ochorení.

Enerex Essentials spája špičkové ingrediencie pre synergický efekt a pomáha telu prosperovať.  Náročné denné aktivity, príliš namáhavé cvičenie, stres, diéty, nedostatok energie alebo odpočinku, život v znečistenom životnom prostredí . To všetko vyžaduje zvýšenú starostlivosť a pozornosť. Práve preto je potrebné dopĺňať  multivitamíny a minerálne látky aby sme telo držali v zdravom stave.

 

Dopĺňať kombináciu multivitamínov a ( ideálne aj zdravých tukov)  je prospešné pre ľudí:

  •          aktívnych, ktorí denne cvičia alebo majú fyzicky náročnú prácu
  •          ktorí sú často v strese, prípadne pracujú pod tlakom
  •          ktorí veľa cestujú a ich telo sa stále prispôsobuje novému prostrediu
  •          ktorí neprijímajú dostatočné množstvo vitamínov v prirodzenej forme (odporúča sa 6-8 porcií ovocia a zeleniny denne, ideálne z biologického hospodárstva)
  •          jedia veľa polotovarov
  •          sú starší ako 65 rokov
  •          sa zotavujeme z choroby alebo úrazu
  •          sa snažia schudnúť a tak  obmedzujú normálne množstvo jedla

Ak je odpoveď na ktorúkoľvek z týchto otázok "áno", potom multivitamíny sú dobrým doplnkom. Štúdia zistila, že nutričné hodnoty u približne polovice populácie klesajú pod odporúčané denné dávky pre niekoľko živín – napr. vitamín B6, zinok, horčík, vápnik a vitamínu A . Potreby sa samozrejme individuálne líšia ak pravidelne cvičíte, treba dopĺňať železo alebo počas stresového obdobia je potrebné doplniť  vitamíny C a B, pretože ich telo potrebuje viac a podobných príkladov je veľa.

 

Enerex ESSENTIALS

Získajte všetko, čo potrebujete. Enerex Essentials je vedecky navrhnutý, nutrične vyvážený multivitamínový doplnok, ktorý poskytuje živiny tak, ako príroda sama poskytuje. "SONA-odporúčaná" formula poskytuje 14 esenciálnych vitamínov, 11 stopových minerálov, 4 tráviace enzýmy a zelená strava (list lucerny, zelený jačmeň a Spirulina).

V SONA Multi sú zahrnuté všetky dôležité vitamíny z výskumu SONA a to : Beta-karotén, vitamín A, vitamín D3, vitamín E, vitamín C, tiamín (vitamín B1), riboflavín (vitamín B2) niacín (vitamín B3) , kyselina pantoténová (vitamín B5), vitamín B6 (pyridoxín), biotín (vitamín B7), kyselina listová (vitamín B9), a vitamín B12 (kyanokobalamín).

Minerály v Enerex Essentials: V prírode sa minerály vyskytujú zriedka samy. Sú viazané ako anorganické látoky v pôde a sklalách, alebo organicky v živých organizmoch. V Enerex Essentials sú minerálne látky v kombinácii s aminokyselinami pomocou procesu známom ako chelatácia, ktorý napodobňuje formu, v ktorej je väčšina minerálnych látok nachádzaja v potravinách. Aminokyselinové chelátované minerálne látky sú teda účinnejšie absorbované zo zažívacieho traktu do krvného obehu, než anorganické formy minerálov. Minerálne látky v  Enerex Essentials sú tieto  vápnik, horčík, železo, zinok, mangán, meď, jód, chróm, selén, vanád, molybdén.

Enzýmy  Enerex Essentials: lepšie trávenie doplnku umožňuje optimálne množstvo živín, ktoré sú použité. Preto sú v produkte Sona Multi pridávané tráviace enzýmy na rastlinnej báze, vrátane lipázy a celulázy, ktoré zlepšujú priechod živín cez črevnú stenu do krvného riečišťa, čo zvyšuje vstrebávanie  a črevné zdravie.

Zelené  „superfood“  potraviny  ako organická lucerna, organický zelený jačmeň, Spirulina (modro-zelená riasa). Tieto zabezpečujú dodatočné antioxidanty, enzýmy, chlorofyl, esenciálne mastné kyseliny, aminokyseliny a mnoho ďalších živín. V kombinácii s vitamínmi a minerálmi, poskytujú vyvážené a vysoko vstrebateľné výživy.

 

Dávkovanie: 3x denne s jedlom alebo ako odporučí lekár.

Napíšte vlastnú recenziu