V košíku nie sú žiadne položky.


 

Koľko krát sme si už povedali, že ideme schudnúť? Koľko krát sa nám to podarilo, avšak len dočasne? Poznáme to všetci. Tešíme sa z každého kila dole, avšak neuvedomujeme si, že aj chudnutie musí mať svoju postupnosť. Častokrát sa stáva, že sa nám síce podarí dramaticky znížiť našu hmotnosť, avšak nie vždy to je spôsobené potrebným znížením percentuálneho podielu tuku. A práve to je základom chudnutia. Ako teda na efektívnu redukciu tuku? Ako schudnúť tak, aby sme sa vyhli jo-jo efektu?

1 -     Základom je zdravá výživa. Nehladujte, ale vyberajte si kvalitné a zdravé potraviny.

2 -     pravidelné cvičenie. Nemusí to byť len návšteva fitness. Cvičiť môžete doma, v prírode, dokonca v práci. Poraďte sa prípadne s fitness trénerom, ten vie, ktoré cviky sú efektívne pre ženy, ktoré pre mužov.

3 -     k udržateľnému chudnutiu a efektívnemu spaľovaniu tukov je výber vhodných doplnkov výživy.  Výrobky  Kompavy sú certifikované systémom HACCP a ich výroba spĺňa prísne európske štandardy riadenia kvality podľa ISO 22000:2005. Sú bohaté na proteíny, ale aj iné dôležité prvky, ako napríklad L-carnitin, bielkoviny apod. 

 

V kategórii CHUDNUTIE sa nachádzajú produkty vhodné pre tých, ktorí hľadajú efektívny spôsob, ako schudnúť

Pestrý jedálniček, pohyb a pozitívna myseľ sú stavebné piliere pri strate hmostnosti. Samozrejme existujú i doplnky výživy, ktoré proces chudnutia zrýchlia a zefektívnia.

V kategórii CHUDNUTIE nájdete veľa skvelých pomocníkov na boj s nežiadújimi tukovými vankúšikmi. 

Idete na rodinnú oslavu, či svadbu a nechcete porušiť svoj diétny program? Dajte si náš Fit Chitosferín a tuky nebudú mať žiadnu šancu. 

 

 

 

 

Chudnutie