V košíku nie sú žiadne položky.

Akcia
  • VITAMÍN C 1000MG + CB100MG +33% Roll over image to zoom in

Natures Aid VITAMÍN C 1000 mg + Citrusové Bioflavonoidy 100 mg s postupným uvoľňovaním + 33%

Napíše recenziu k tomuto produktu ako prvý

Bez DPH: 9,92 € S DPH: 11,90 €

Dostupnosť: Skladom

Rýchly prehľad

Vybalancovaná zmes 1000mg Vitamínu C plus 100mg citrusových Bioflavonoidov

 Bio C 1000 

 

 

Vitamín C 1000mg + Citrusové bioflavonoidy 100mg - 90 tbl.

 s postupným uvoľňovaním

Tablety s postupných uvoľňovaním zabezpečia optimálny prísun vitamínu C. Vysoká dávka citrusových  bioflavonidov zosilňuje účinnosť vitamínu C a má protizápalové, protibakteriálne, protiplesňové a protivírusové účinky.

 

90+33% ZADARMO

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov (VEGAN)

 

Dávkovanie:

Doporučuje sa brať 1x krát denne - 1 tbl. spolu s jedlom a zapit s malým množstvom vody.

Postupné uvoľňovanie zaručí dostatočné hladiny vitamínu C a bioflavonoidov krvi počas celého dňa. Vitamín C je rozpustný vo vode.

 

 
 
Účinné zložky v 1 tablete          Množstvo     %ODD
Vitamín C

 

Citrusové bioflavonoidy

1000mg

 

100mg

1250

 

*

 

Naše telo si Vitamín C nedokáže samo vyrobiť. Jeho pravidelné dopĺňanie prispieva k udržaniu správneho fungovania imunitného systému, k normálnej tvorbe kolagénu a k správnej funkcii chrupaviek, kostí a krvných ciev, k správnej funkcii  ďasien, pokožky a zubov. Vitamín C tiež prispieva k ochrane buniek pred oxidačný stresom, k zníženiu vyčerpania z únavy, k regenerácii redukovanej formy Vitamínu E a je dôležitý pre vstrebávanie železa.

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov (VEGAN)

 
Popis: 

Bioflavonidy a vitamín C, by sa mali vždy podávať spolu. C vitamín a bioflavonidy majú životne dôležitú úlohu v zdraví a priepustnosti najmenších ciev – kapilár. Vitamín C je potrebný skutočne pri každej biochemickej a biologickej reakcii v tele. Je nevyhnutný pre tvorbu spojivového tkaniva ako je chondroitín sulfát a kolagén. Podporuje biele krvinky v ich schopnosti prekonávať choroby. C vitamín je nevyhnutný pre hojenie rán a pomáha pri tvorbe červených krviniek. Je potrebný pre premenu cholesterolu na žlčové kyseliny a pomáha regulovať krvné tuky. Pomáha pri vstrebávaní vápnika a zvyšuje vstrebávanie železa až o 400%. Vitamín C je silný antioxidant, ktorý chráni B vitamíny a vitamín E pred oxidáciou. Vitamín C posilňuje imunitné procesy a chráni všetky tkanivá tela vrátane mozgu a miechy od poškodenia voľnými radikálmi a toxínmi. Vďaka antioxidačným vlastnostiam vitamín C pomáha chrániť pred stresom pri chirurgii, ožarovaní a chemoterapii. Bioflavonidy, často nazývané vitamín P (P ako priepustnosť) . Bioflavonidy sú vo vode rozpustné flavónové deriváty, ktoré obsahujú hesperidín, quercitín, naringin a rutin. Bioflavonidy sa nachádzajú spolu s vitamínom C v potravinách ako sú citrusové plody, zelené korenie a pohánka. Bioflavonidy sú základ pre absorpciu a využiteľnosť vitamínu C . Biologická dostupnosť vitamínu C sa zvyšuje, keď sú prítomné adekvátne bioflavonidy a naopak, biologická dostupnosť bioflavonidov sa zvyšuje, keď je prítomné dostatočné množstvo C vitamínu. Spolupracujú s vitamínom C v udržaní kolagénu (medzibunkový cement) v zdravej kondícií. Bioflavonidy, ako silný antioxidant chránia vitamín C a adrenalín pred oxidáciou enzýmami obsahujúcimi meď. Znižujú riziko srdcových ochorení svojou schopnosťou znižovať hladinu cholesterolu a triglyceridov. Zlepšujú priepustnosť kapilár a znižujú zhlukovanie červených krviniek. Majú protialergické a protizápalové účinky a redukujú opuchy a koncentráciu telesných tekutín na miestach kde je zápal. Rozťahujú malé artérie a zlepšujú cirkuláciu. Stimulujú (podporujú) produkciu žlče a ovplyvňujú endokrinné žľazy (s vnútorným vylučovaním), a majú proti- parazitárne a proti- bakteriálne účinky. Bioflavonidy znižujú priľnavosť (lepivosť) krvných doštičiek a znižujú výskyt ochorenia srdca a náhlej mozgovej príhody (porážky). Vitamín C a bioflavonidy spolu pomáhajú v liečení kapilárnych ochorení a pomáhajú minimalizovať modriny. Liečebný účinok sa tiež potvrdil pri krvácajúcich ďasnách, exémoch a krvácaniach. 

Balenie: 

Vitamin C (as Ascorbic Acid), Di-Calcium Phosphate, Hydroxypropylmethylcellulose, Microcrystalline Cellulose, Citrus Bioflavonoids, Anticaking Agents (Vegetable Source Magnesium Stearate, Silicon Dioxide).

Poznámka: Neobsahuje žiadne umelé konzervačné látky, farbivá, škrob, cukor, laktózu, mlieko, kvasnice alebo glutén.

 

 

 

 

 Vyrába:  Natures Aid Ltd, Preston PR4 2DQ, UK

V režime správnej výrobnej praxe a podľa najvyšších farmaceutických štandardov (GMP)

Certifikované ako vhodné pre vegetariánov a vegánov (VEGAN)

 

Napíšte vlastnú recenziu